.Urząd Gminy Krośnice
ul. Sportowa 4, 56-320 Krośnice
  
     szukaj
strona główna | moja sprawa| redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Urząd Gminy:
Referaty i stanowiska

Nr Nazwa Telefon Kierownik Pracownicy
7

Referat
pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych

071 38 46 017

Agnieszka Grygierczyk -Kozińska, 
akozinska@ug.krosnice.pl

Renata Jakubowska,
tel. 38 46 004, rjakubowska@ug.krosnice.pl

6 Referat Gospodarki
Mieniem i Rolnictwa
071 38 46 024

Dorota Perlińska,
dperlinska@ug.krosnice.pl

Halina Ciesielska,
tel. 38 46 016, hciesielska@ug.krosnice.pl

Wiesław Warzyński,
tel. 38 46 013, wwarzynski@ug.krosnice.pl

5 Referat Gospodarki 
Przestrzennej Ochrony Srodowiska i Inwestycji
071 38 46 019 Jarosław Krzywiński, jkrzywinski@ug.krosnice.pl

Andrzej Szmigiel,
tel. 38 46 020
aszmigiel@ug.krosnice.pl

Krzysztof Bień,
tel. 38 46 026, kbien@ug.krosnice.pl

Sylwia Marciszewska,
smarciszewska@ug.krosnice.pl
tel. 38 46 029

 

4 Referat Finansowo-Budżetowy 071 38 46 003 Marzena Lis-Długosz, mlisdlugosz@ug.krosnice.pl

Bogusława Krzysztofik,
tel. 38 46 006, bkrzysztofik@ug.krosnice.pl
 
Jolanta Krzyżańska,
tel. 38 46 008, jkrzyzanska@ug.krosnice.pl

Monika Krawczyk,
tel. 38 46 007, mkrawczyk@ug.krosnice.pl

Olga Skomra,
tel. 38 46 009, oskomra@ug.krosnice.pl

Wioletta Jachym,
tel. 38 46 027, wjachym@ug.krosnice.pl

Anna Napieraj, 
anapieraj@ug.krosnice.pl
tel. 38 46 028

3 Urząd Stanu Cywilnego 071 38 46 011 Adam Głowiński, aglowinski@ug.krosnice.pl ---
2 Referat Spraw Obywatelskich 071 38 46 011 Adam Głowiński, aglowinski@ug.krosnice.pl Iwona Nawrot,
tel. 38 46 005, inawrot@ug.krosnice.pl

Grażyna Grzesiak,
tel. 38 46 010, ggrzesiak@ug.krosnice.pl

Henryka Malinowska,
tel. 38 46 012, hmalinowska@ug.krosnice.pl
1 Referat Organizacyjny 071 38 46 002 Dariusz Stasiak, dstasiak@ug.krosnice.pl Zofia Strychowska,
tel. 38 46 014, zstrychowska@ug.krosnice.pl

Beata Pietrzak,
tel. 38 46 000, bpietrzak@ug.krosnice.pl

 
informacje udostępnił:Krzysztof Bień
data udostępnienia: 2007-07-30 07:53:39
ostatnia modyfikacja: Krzysztof Bień 2013-02-22 13:29:30 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 112755