Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Krośnice
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Gmina  / Urząd Gminy  / Referaty i stanowiska
Logowanie
Login:
Hasło:

» zarejestruj się    » zapomniałem hasła
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Referaty i stanowiska Referaty i stanowiska

Audyt

Nazwa Kierownik Pracownicy

Referat Funduszy Europejskich

Agnieszka Grygierczyk-Kozińska,
akozinska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 017

Magdalena Jach
mjach@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 004,

Referat Gospodarki
Mieniem i Rolnictwa
Dorota Perlińska
dperlinska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 024
Halina Ciesielska,
tel. 71 38 46 016, hciesielska@ug.krosnice.pl

Witold Pełczyński,
tel. 71 38 46 013, wpelczynski@ug.krosnice.pl

Beata Pietrzak-Kwiecień,
tel. 71 38 46 038, bpietrzak@ug.krosnice.pl
Referat Gospodarki Przestrzennej Ochrony Środowiska i Inwestycji Jarosław Krzywiński, jkrzywinski@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 019

Andrzej Szmigiel,
tel. 71 38 46 020,
aszmigiel@ug.krosnice.pl

Krzysztof Bień,
tel. 71 38 46 026,
kbien@ug.krosnice.pl

Sylwia Marciszewska,
smarciszewska@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 020

Agata Oroń
aoron@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 020

Referat Finansowo-Budżetowy Elżbieta Kalityńska, ekalitynska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 003

Bogusława Krzysztofik,
tel. 71 3846 006, bkrzysztofik@ug.krosnice.pl

Jolanta Krzyżańska,
tel. 71 3846 039, jkrzyzanska@ug.krosnice.pl

Monika Krawczyk,
tel. 71 3846 007, mkrawczyk@ug.krosnice.pl

Wioleta Jachym,
tel. 71 3846 027, wjachym@ug.krosnice.pl

Anna Napieraj, 
anapieraj@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 028,

Edyta Małecka
emalecka@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 008

Urząd Stanu Cywilnego Iwona Nawrot,
inawrot@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 011
———
Referat Spraw Obywatelskich Iwona Nawrot,
inawrot@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 011

Grażyna Grzesiak,
tel. 71 3846 010, ggrzesiak@ug.krosnice.pl

Barbara Kusicielek,
tel. 71 3846 012, bkusicielek@ug.krosnice.pl

Paulina Piskorz
ppiskorz@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 005,

Referat Organizacyjny Adam Głowiński, aglowinski@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 002

Olga Skomra
oskomra@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 014,

Dagmara Szmigiel
dszmigiel@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 000

Samodzielne Stanowisko ds Turystyki i Promocji Katarzyna Łuszczek
kluszczek@ug.krosnice.pl
tel. 691 411 444

———

Stanowisko ds informatycznych Grzegorz Łuszczek
gluszczek@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 037
———
Asystent wójta Joanna Wietrzyńska
jwietrzynska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 014
———

 

Audyt:



data wytworzenia2007-07-30
data udostępnienia2007-07-30
sporządzone przezIwona Nawrot
opublikowane przezGrzegorz Łuszczek
ilość odwiedzin6960
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Krośnice, ul. Sportowa 4, 56-320 Krośnice, tel.: +48 71 3846 000, fax: +48 71 3846 015, sekretariat@ug.krosnice.pl, www.krosnice.pl
Przydatne informacje
Prawo
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@