Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Krośnice
Menu góra
Strona startowa Gmina Urząd Gminy Referaty i stanowiska
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Referaty i stanowiska, bieżące, menu 5 - BIP - Urząd Gminy Krośnice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Referaty i stanowiska

Referaty i stanowiska

Audyt

Nazwa Kierownik Pracownicy
Referat Organizacyjny Adam Głowiński, aglowinski@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 002

Olga Skomra
oskomra@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 014,

Dagmara Szmigiel
dszmigiel@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 000

Referat Spraw Obywatelskich Iwona Nawrot,
inawrot@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 011

Grażyna Grzesiak,
tel. 71 3846 010, ggrzesiak@ug.krosnice.pl

Barbara Kusicielek,
tel. 71 3846 012, bkusicielek@ug.krosnice.pl

Paulina Piskorz
ppiskorz@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 005,

Referat Finansowo-Budżetowy Elżbieta Kalityńska, ekalitynska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 003

Bogusława Krzysztofik,
tel. 71 3846 006, bkrzysztofik@ug.krosnice.pl

Jolanta Krzyżańska,
tel. 71 3846 039, jkrzyzanska@ug.krosnice.pl

Monika Krawczyk,
tel. 71 3846 007, mkrawczyk@ug.krosnice.pl

Wioleta Jachym,
tel. 71 3846 027, wjachym@ug.krosnice.pl

Anna Napieraj, 
anapieraj@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 028,

Edyta Małecka
emalecka@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 008

Honorata Choduń
hchodun@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 009

Referat Gospodarki
Mieniem i Rolnictwa
Dorota Perlińska
dperlinska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 024
Witold Pełczyński,
tel. 71 38 46 013, wpelczynski@ug.krosnice.pl

Beata Pietrzak-Kwiecień,
tel. 71 38 46 038, bpietrzak@ug.krosnice.pl
Referat Gospodarki Przestrzennej Ochrony Środowiska i Inwestycji Jarosław Krzywiński, jkrzywinski@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 019

Andrzej Szmigiel,
tel. 71 38 46 020,
aszmigiel@ug.krosnice.pl

Krzysztof Bień,
tel. 71 38 46 026,
kbien@ug.krosnice.pl

Sylwia Marciszewska,
smarciszewska@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 029

Agata Jerzycka
ajerzycka@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 029

Referat Funduszy Europejskich

Agnieszka Grygierczyk-Kozińska,
akozinska@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 017

Magdalena Szymczak mszymczak@ug.krosnice.pl
tel. 71 38 46 004

Urząd Stanu Cywilnego Iwona Nawrot,
inawrot@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 011
———
Stanowisko ds informatycznych Grzegorz Łuszczek
gluszczek@ug.krosnice.pl
tel. 71 3846 037
———

 

Audyt:

Metryka

data wytworzenia
2018-10-25
data udostępnienia
2014-11-29
sporządzone przez
Iwona Nawrot
opublikowane przez
Bień Krzysztof
ilość odwiedzin
10287
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.