Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Krośnice
Menu góra
Strona startowa Wybory Samorząd 2010
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Obwieszczenie GKW w sprawie składów obwodowych komisji wyborczych - 2010, menu 26, artykuł 27 - BIP - Urząd Gminy Krośnice”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

2010

Obwieszczenie GKW w sprawie składów obwodowych komisji wyborczych

OBWIESZCZENIE
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KROŚNICACH
z dnia 5 listopada 2010 r.

w sprawie składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Krośnice powołanych Uchwałą Nr 7/2010 Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach z dnia 5 listopada 2010 r. dla przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborów wójta, burmistrza, prezydenta miasta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 Centrum Edukacyjno Turystyczno Sportowe w Krośnicach, ul. Sanatoryjna 19, (lokal jest dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)


  1. Franciszek Bienkiewicz
  2. Ewelina Brodziak
  3. Urszula Mądra
  4. Zdzisław Konieczny
  5. Renata Szmytchen
  6. Zbigniew Kulas
  7. Grzegorz Pawlak
  8. Przemysław Noga
  9. Krzysztof Bień

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Bukowicach, ul. Wrocławska 43

  1. Liliana Tyl
  2. Zenon Mądry
  3. Stanisława Zielińska
  4. Aleksandra Szmigiel
  5. Renata Ostrycharczyk
  6. Piotr Pudłowski
  7. Bolesław Włodarczyk
  8. Anna Palma
  9. Olga Skomra

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kuźnicy Czeszyckiej (lokal jest dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

  1. Halina Ciesielska
  2. Renata Wolna
  3. Józef Bronowicki
  4. Franciszek Radziszewski
  5. Czesław Tyl
  6. Emilia Psiuk
  7. Alicja Kaik
  8. Wanda Choma
  9. Sylwia Marciszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 Świetlica wiejska w Wierzchowicach, ul. Kościelna 3

  1. Józef Wojewoda
  2. Małgorzata Zaryczańska
  3. Jan Bień
  4. Kazimierz Szczepański
  5. Aneta Kuźnik
  6. Katarzyna Kwiecień
  7. Seweryn Skrzypczyk
  8. Ewa Kałka
  9. Andrzej Szmigiel

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 Dom Pomocy Społecznej w Krośnicach, ul. Kwiatowa 9

  1. Helena Gawryś
  2. Natalia Rutka
  3. Jolanta Pudłowska
  4. Aleksandra Malinowska
  5. Iwona Wierzbicka
  6. Rozalia Bień
  7. Iwona Nawrot

Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej w Krośnicach
/-/ Eugeniusz Jakubowski

Metryka

sporządzono
2010-11-05 przez Zofia Strychowska
udostępniono
2010-11-05 00:00 przez Grzegorz Łuszczek
zmodyfikowano
2011-07-15 12:14 przez INTERmedi@ Administrator
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
575
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.