Informacja Wójta Gminy Krośnice o składach Obwodowych Komisji Wyborczych
I N F O R M A C J A
Wójta Gminy Krośnice
z dnia 30 września 2011 r.
o składach Obwodowych Komisji Wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień
9 października 2011 roku.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 lipca 2011 roku – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z póź.zm.) Wójt Gminy Krośnice podaje do publicznej wiadomości informacje o składach Obwodowych Komisji Wyborczych.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Krośnicach,
Centrum Edukacyjno Turystyczno Sportowe, ul. Sanatoryjna nr 19, Krośnice
(lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i głosowania korespondencyjnego)
1. Zdzisława Marianna Smażewska,
2. Urszula Małgorzata Mądra, - Przewodnicząca Komisji
3. Izabela Pełczyńska,
4. Franciszek Bienkiewicz,
5. Zdzisław Jan Konieczny, - Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. Małgorzata Ewa Fendorf,
7. Krystyna Fryziel,
8. Krzysztof Paweł Bień,
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Bukowicach,
Zespół szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, ul. Wrocławska 43, Bukowice
1. Bolesław Jan Włodarczyk,
2. Dariusz Ignacy Kościelny,
3. Agnieszka Małgorzata Sowińska,
4. Anna Małgorzata Palma,
5. Piotr Pudłowski, - Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. Justyna Stasiuk,
7. Ewa Anna Młoda, - Przewodnicząca Komisji
8. Olga Renata Skomra,
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kuźnicy Czeszyckiej
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kuźnicy Czeszyckiej nr 1
(lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych)
1. Halina Maria Ciesielska, - Przewodnicząca Komisji
2. Jan Bień,
3. Alicja Maria Kaik,
4. Elżbieta Janina Darul,
5. Emilia Psiuk, - Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. Tomasz Franciszek Szostek,
7. Justyna Magdalena Góral,
8. Sylwia Elżbieta Marciszewska,
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Wierzchowicach
Świetlica wiejska, ul. Kościelna 3a, Wierzchowice
1. Małgorzata Edyta Kolarska,
2. Zenon Mądry, - Przewodniczący Komisji
3. Magdalena Anna Witek,
4. Teresa Kowalska,
5. Monika Kwiecień-Bocheńska,
6. Mateusz Artur Fendorf,
7. Małgorzata Swędrowska, - Zastępca Przewodniczącego Komisji
8. Jarosław Maciej Krzywiński,
Obwodowa Komisja Nr 5 w Krośnicach
Dom Pomocy Społecznej, ul. Kwiatowa 9, Krośnice
1. Teresa Kubiak, - Przewodnicząca Komisji
2. Rozalia Bień,
3. Józef Jan Tokarz,
4. Danuta Owsianik,
5. Jan Kacper Pudłowski, - Zastępca Przewodniczącego Komisji
6. Helena Cecylia Gawryś,
7. Przemysław Łukasz Warkocz,
Wójt Gminy Krośnice
/-/ Mirosław Drobina